אודות 2018-07-02T07:50:22+00:00

מי אנחנו?

נעים להכיר! אנחנו נטלי ואהוד שפירא.  גם אנחנו, כמו רבים בארץ, נדבקנו בחיידק חדרי הבריחה, והבנו שאנחנו חייבים להגשים לעצמנו חלום, ולפתוח חדר בריחה בעצמנו.

אחרי המון עבודה ובלי התפשרות בכלל, פתחנו את “תעלומה במשרדי הפארק” בירושלים בשותפות עם מושקא דשבסקי. קיבלנו ביקורות מדהימות שמאוד ריגשו אותנו, והחדר מדורג כאחד החדרים הטובים ביותר בארץ. הבעיה היא, ששמנו לב שאנחנו עדיין לא לגמרי “שבעים”.

לכן, החלטנו להמשיך ולבנות עוד חדרים. אז במתחם המהמם של הסינמה סיטי שיש בו חניה חינם, מסעדות, קולנוע ושאר אטרקציות נוספות פתחנו על הגג בתוך תיבת נוח ענקית את החדר “הצלצול”.  חדר ענק, מאתגר, מפחיד ומטריף עם לובי ענק שמתאים לעשות בו מסיבות או ימי גיבוש וכו’. בנוסף בחניון 4- אנחנו מבשלים לכם משחק נוסף. שעליו אתם עוד תשמעו בקרוב…

נבחרנו ע”י הגולשים של אתר לידרים ל-1 מתוך 10 החדרים הטובים בארץ!

תעלומה בפארק

לאחר שנתגלתה תקלה בכמה ממתקני פארק השעשועים הגדול, ניסו למצוא את הטכנאי הראשי של הפארק, אבל מתברר שהוא נעלם.
נשלחתם במקומו, קבוצה של טכנאים לטפל בבעיה. אבל לאט לאט אתם מבינים, שלא מדובר בבעיה טכנית רגילה, ושבפארק יש סוד אפל ומסוכן.

האם תעצרו את המתקנים התקולים ותצילו את האנשים שעליהם? מה עלה בגורלו של הטכנאי?


והכי חשוב – מי הוא האיש המסתורי שעוקב אחריכם?

הצלצול

בהתחלה זה נשמע כמו עוד אגדה אורבנית – קלטת וידאו עמוסת דימויים שבסופה מתקבל צלצול טלפון ובו הודעה מצמררת על מותו הצפוי של הצופה בקלטת, תוך שעה בדיוק. גם רייצ’ל קלייר העיתונאית פקפקה באמינות השמועה ושעה לאחר הצפייה בקלטת נעלמו עקבותיה וחקירתה בנושא הופסקה. עליכם להיכנס לביתה של העיתונאית, למצוא את הקלטת, להמשיך את החקירה ולהצליח לעצור את הקללה שרובצת על כל מי שצופה בקלטת המסתורית.

נקווה שהכל לא ישתבש לחלוטין…
התקשרו עכשיו