אודות

נעים להכיר! אנחנו נטלי ואהוד שפירא.  גם אנחנו, כמו רבים בארץ, נדבקנו בחיידק חדרי הבריחה, והבנו שאנחנו חייבים להגשים לעצמנו חלום, ולפתוח חדר בריחה בעצמנו.

אחרי המון עבודה ובלי התפשרות בכלל, פתחנו את “תעלומה במשרדי הפארק” בירושלים בשותפות עם מושקא דשבסקי. קיבלנו ביקורות מדהימות שמאוד ריגשו אותנו, והחדר מדורג כאחד החדרים הטובים ביותר בארץ. הבעיה היא, ששמנו לב שאנחנו עדיין לא לגמרי “שבעים”.

לכן, החלטנו להמשיך ולבנות עוד חדרים. אז במתחם המהמם של הסינמה סיטי שיש בו חניה חינם, מסעדות, קולנוע ושאר אטרקציות נוספות פתחנו על הגג בתוך תיבת נוח ענקית את החדר “הצלצול”.  חדר ענק, מאתגר, מפחיד ומטריף עם לובי ענק שמתאים לעשות בו מסיבות או ימי גיבוש וכו’. בנוסף בחניון 4- ישנו החדר המושקע ביותר שלנו. "צא מהסרט". המילה האחרונה בטכנולוגיה ואלקטרוניקה. משחק מאתגר שמתאים לשלושה משתתפים ומעלה. חדר קצת ארוך יותר – 75 דקות. אתם נכנסים למאחורי הקלעים של צילומי סרט בלשי משנות ה20. צריכים להפיק את הסרט ולהצליח גם לצאת ממנו.

0
שחקנים
0
דקות משחק
0
ביקורות חיוביות
ביקורות

מה השחקנים
שלנו מספרים

חדר מעולה!!!! הכי טוב שהייתי והייתי…. מומלץ בחום!!!! יחס אוירה חידות הכל מושלם!!!!"

שפרה וינפלד

שפרה וינפלד

היה פשוט מטורף! בהחלט מאתגר, אבל אפשרי! צוות מצוין! מומלץ מאוד!

דניאל טורק

דניאל טורק

היה ממש כיף‚ חידות מגוונות המדריך היה ממש מעולה שמר על הדמות כל הזמן השקיע ועקב כדי לראות שהכל בסדר ‚ממש הכניס אותנו לסיטואציה ונתן רמזים לא מסגירים אבל עוזרים לחשוב
החדר קצת מפחיד למי שיש לו לב חלש אז שיזהר בסה"כ חדר מושקע"

טל רוזנהק

טל רוזנהק

הזמינו עכשיו
× דברו איתנו בואטסאפ